Ring oss: 33 34 99 80

Våre ansatte

Våre ansatte

Eirik Kahrs

Daglig leder
Tel. 950 70 167
eirik@omegaakerholdt.no

Aage Aune

Salgssjef
Tel: 977 23 001
Aage@omegaakerholdt.no

Bjørn Thomas Akerholdt

Avdelingsleder takst / Taksmann MNTF
Tel: 472 89 922
bjorn.thomas@omegaakerholdt.no

Stein Erik Austnes

Prosjektleder midt og nord / bygginspektør
Tel: 474 79 220
stein.erik@omegaakerholdt.no

Frode Andre Dalsaune

Bygginspektør
Tel: 452 38 349
frode@omegaakerholdt.no

Joachim Hellstrøm

Prosjektleder øst / bygginspektør
Tel: 979 67 187
joachim@omegaakerholdt.no

Julius Wegas Messel

Bygginspektør
Tel: 98 00 77 66
julius@omegaakerholdt.no

Fredrik Semcesen

Takstmann / bygginspektør
Tel: 33 34 99 80/994 95 747
post@omegaakerholdt.no

Anne Engli Salvesen

Administrasjonssekretær
Tel: 33 34 99 80/480 36 681
anne@omegaakerholdt.no

Knut Hedlund

Takstmann
Tel: 915 53 999
knut@omegaakerholdt.no

Robin Martens Simonsen

Bygginspektør
Tel: 994 34 297
robin@omegaakerholdt.no

Alexander Lund

Data/IT
Tel: 33 34 99 80
post@omegaakerholdt.no

Omega Akerholdt AS

Omega Akerholdt AS utfører trykktesting og termografering av alle typer bygg og er det største, uavhengige landsdekkende selskapet på dette fagområdet i Norge.

Ta kontakt

Telefon: 33 34 99 80
E-post: post@omegaakerholdt.no
Besøksadresse: Åslyveien 21, 3170 Sem

Nyheter