Ring oss: 33 34 99 80

Våre ansatte

Våre ansatte

Aage Aune

Daglig leder
Tel: 977 23 001
aage@omegaenergi.no

Eirik Kahrs

Fagansvarlig / bygginspektør
Tel. 950 70 167
eirik@omegaenergi.no

Joachim Hellstrøm

Prosjektleder øst/ bygginspektør
Tel: 979 67 187
joachim@omegaenergi.no

Stein Erik Austnes

Prosjektleder midt og nord / bygginspektør
Tel: 474 79 220
stein.erik@omegaenergi.no

Fredrik Semcesen

Takstmann / bygginspektør
Tel: 994 95 747
fredrik@omegaenergi.no

Frode Andre Dalsaune

Bygginspektør
Tel: 452 38 349
frode@omegaenergi.no

Wenche Borge

Sentralbord, Adm. og prosjektsekretær
Tel: 33 34 99 80
post@omegaenergi.no

Mona Jentoftsen

Markedssjef
Tel: 33 34 99 83
mona@omegaenergi.no

Omega Energi AS

Omega Energi AS utfører trykktesting og termografering av alle typer bygg og er det største, uavhengige landsdekkende selskapet på dette fagområdet i Norge.

Ta kontakt

Telefon: 33 34 99 80
E-post: post@omegaenergi.no
Besøksadresse: Åslyveien 21, 3170 Sem

Nyheter