Ring oss: 33 34 99 80

Våre ansatte

Våre ansatte

Aage Aune

Daglig leder
Tel: 977 23 001
Aage@omegaakerholdt.no

Eirik Kahrs

Fagansvarlig / bygginspektør
Tel. 950 70 167
mailto:eirik@omegaakerholdt.no

Joachim Hellstrøm

Prosjektleder øst/ bygginspektør
Tel: 979 67 187
mailto:joachim@omegaakerholdt.no

Stein Erik Austnes

Prosjektleder midt og nord / bygginspektør
Tel: 474 79 220
mailto:stein.erik@omegaakerholdt.no

Frode Andre Dalsaune

Bygginspektør
Tel: 452 38 349
mailto:frode@omegaakerholdt.no

Fredrik Semcesen

Takstmann / bygginspektør
Tel: 994 95 747
mailto:fredrik@omegaakerholdt.no

Bjørn Thomas Akerholdt

Avdelingsleder takst / Taksmann MNTF
Tel: 472 89 922
bjorn.thomas@omegaakerholdt.no

 

Wenche Borge

Sentralbord, Adm. og prosjektsekretær
Tel: 33 34 99 80
post@omegaakerholdt.no

Mona Jentoftsen

Markedssjef
Tel: 33 34 99 83
post@omegaakerholdt.no

Omega Akerholdt AS

Omega Akerholdt AS utfører trykktesting og termografering av alle typer bygg og er det største, uavhengige landsdekkende selskapet på dette fagområdet i Norge.

Ta kontakt

Telefon: 33 34 99 80
E-post: post@omegaakerholdt.no
Besøksadresse: Åslyveien 21, 3170 Sem

Nyheter